سوالات متداول

سوالات متداول

برای عضویت کافیست که بر روی ثبت نام کلیک کنید. در مرحله دوم نام، نام کاربری خود را (به لاتین) وارد نمایید، در مرحله سوم شماره تلفن و گذرواژه انتخابی را به لاتین وارد نموده، سپس کدی که برای شما ارسال می شود را وارد نمایید، شما ثبت نام شدید. جهت ثبت نام کلیک کنید.

برای وارد شدن به سایت، از طریق ورود در بالای صفحه، نام کاربری یا شماره تلفن و گذرواژه خود را وارد نمایید. جهت ورود کلیک کنید.

برای ثبت نام، نام، نام کاربری به صورت لاتین، شماره تلفن همراه، گذرواژه انتخابی به صورت لاتین را وارد نموده تا ثبت نام شوید.

وارد صفحه مجموعه مورد نظر شده، سپس پس از پایان موضوعات دروس، بر روی دکمه هم اکنون ثبت نام کنید کلیک  کنید، شما ثبت نام شدید و می توانید دروس را ببینید و گوش دهید! برای مشاهده مجموعه ها کلیک کنید.

بله وجود دارد، منتها در تدریس، همواره سعی بر این است که جای هیچ گونه سوال یا ابهام باقی گذاشته نشود. 

برای ارتباط، به قسمت تماس با ما بروید یا در واتساپ با ما ارتباط بگیرید. جهت ورود به تماس با ما کلیک کنید.

تمامی مجموعه ها و باقی محتواها رایگان می باشند، به جز آن هایی که کلمه رایگان در آن قید نشده باشد.

برای استفاده از دوره های غیر رایگان ملزم به پرداخت هزینه آن به شکل پرداخت اینترنتی می باشید، روش های پرداخت ها امن و معتبر خواهد بود.

  • شما موظف هستید در هنگام عضویت در سایت تمام اطلاعات را به شکل صحیح و معتبر وارد کنید.
  • در صورتی که فرد دیگری بدون اجازه شما به اطلاعات کاربری شما دسترسی پیدا کرد حتما در اولین فرصت به ما گزارش دهید.
  • از در اختیار گذاشتن نام کاربری و رمز عبور خود به اشخاص ثالث خودداری کنید زیرا شما مسئول اتفاقاتی هستید که به پروفایل کاربری شما مرتبط می گردد.

 

اگر سوال یا مشکلی در یکی از ویدیوهای مربوط به دروس، مجموعه ها، وبینارها و.. برایتان پیش آمد میتوانید به ترتیب از روش‌های زیر آن را با ما در میان بگذارید.

1 – ارسال سوال یا مشکل از طریق قسمت دیدگاه ها مربوط به ویدیو مورد نظر 2 – ارسال سوال یا مشکل از طریق بخش پرسش و پاسخ 3 – ارسال سوال یا مشکل به پشتیبانی از طریق واتساپ (کلیک کنید)

باز کردن چت
1
سوالی دارید..؟!
پشتیبانی سایت
چگونه می توانیم شما را راهنمایی کنیم؟